DARMOWA DOSTAWA WSZYSTKICH PRODUKTÓW
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do
Producenci

Prawie każdy przynajmniej raz w życiu spotkał się z brzydkimi i przeładowanymi po brzegi śmietnikami, które psuły estetykę miejsca, w którym stały. Na szczęście istnieje na to remedium – zabudowa koszy na śmieci. Ta estetyczna obudowa, która chroni pojemnik na odpady przed zniszczeniem oraz sprawia, że nie rzuca się on w oczy, dostępna jest w sklepie internetowym ezabudowy.pl w różnych kolorach i przeznaczona m.in. do koszy na śmieci o pojemności 240 litrów.

Zabudowy koszy na śmieci w innym kolorze 240l

Schowek na pojemniki na odpady 240 litrów

Wymiary zabudowy śmietnika 240 l tabela

Obudowy koszy na śmieci 240 litrów – zastosowanie

Zabudowa koszy na śmieci o pojemności 240 litrów sprawdzi się na terenie osiedli mieszkaniowych, bloków mieszkalnych, centrów handlowych, parków i ogrodów, ale również w innych miejscach publicznych. Zabudowa pojemników na śmieci przede wszystkim może służyć:

 • do ochrony przed szkodnikami, takimi jak np. gołębie czy szczury. Kosze z zewnątrz mogą wydawać się atrakcyjnym miejscem do szukania pożywienia przez te zwierzęta, a zabudowa może to uniemożliwić;
 • jako element aranżacji miejsca, w którym znajduje się kosz. Dzięki temu, że zabudowa jest dostępna w różnych kolorach i stylach, można dopasować ją do charakteru miejsca, w którym będzie umieszczona;
 • jako pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w miejscach, gdzie generuje się dużo odpadów, np. na targowiskach czy w parkach. Zabudowa może zmniejszyć ilość odpadów, które są porozrzucane wokół kosza i ułatwić ich zbieranie.

Rodzaje zabudowy koszy na śmieci

Jednym z najpopularniejszych podziałów zabudowy śmietników jest ten, który dzieli je na:

 • zabudowy otwarte – dedykowane do miejsc, w których kosze są umieszczane poza zasięgiem osób nieuprawnionych;
 • zabudowy zamknięte – zaprojektowane z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa w miejscach, gdzie kosze są narażone na działanie osób nieuprawnionych lub niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. silnych porywów wiatru.

W sklepie internetowym ezabudowy.pl zamówisz zamknięte zabudowy koszy na śmieci 240 l jedno-, dwu- lub trójmodułowe w takich kolorach jak m.in.: czarny, jasnoszary, brąz, antracyt-złoty dąb.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie obudowy koszy na śmieci w kolorze?

Aby osłona na kosze na śmieci spełniła Twoje potrzeby i oczekiwania, zwróć uwagę na:

 • wielkość – powinna odpowiadać wielkości kosza, który zamierzasz zastosować, oprócz zabudów koszy o pojemności 240 l znajdziesz również w naszej ofercie zabudowy koszy 120 l w kolorze;
 • materiał – powinien być trwały, odporny na warunki atmosferyczne, jak również łatwy do utrzymania w czystości;
 • estetykę – wygląd powinien pasować do miejsca, w którym zabudowa zostanie zamontowana.

Jeśli poszukujesz estetycznej i funkcjonalnej zabudowy koszy na śmieci o pojemności 240 l i możliwości wyboru koloru, znajdziesz ją w sklepie internetowym ezabudowy.pl. Oferujemy różne rodzaje i wielkości zabudowy, które idealnie sprawdzą się w każdym miejscu. A przy okazji, przekonasz się, że nasza oferta jest w bardzo atrakcyjnej cenie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl